Teksti suurus:
A A A

"Viru väle 2018" tulemused selgunud

27.10.2018
Täna, 27. oktoobril leidis juba teistkordselt aset Viru maleva aastapäevale pühendatud maastiku krossijooks lahingpaaridele „Viru väle 2018".
Pildid: Velli Ehasalu
Sedapuhku võeti üksteiselt mõõtu Pariisi Puhkeküla jooksuradadel. Võistlejaid oli stardirivis 17 paari, arvestust peeti meeste, naiste ja segapaaride osas. Võistlejate nimekirja vaadates oli heameel tõdeda, et meie maleval on sõpru nii teistest malevatest, Politsei- ja Piirivalveametist, Rakvere Linnavalitsusest, Vanglateenistusest, kaitseväest ja mujaltki.
Poodiumikohad jagati seekord järgmiselt: naiste arvestuses I koht Kady Tiinas ja Siiri Kereme (mõlemad PPA), II koht Marju Kees ja Meelika Villers (mõlemad Viru malev NKK), III koht Signe Kivivare ja Riina Raitšuk (mõlemad Viru malev NKK). Segapaaride arvestuses I koht Katriin Ivanov ja Matt Rammo (mõlemad Tallinna malev), II koht Taimi Kangur ja Jüri Linde (mõlemad Saaremaa malev), III koht Gerli Salvet ja Pelle-Siim Vatter (mõlemad PPA). Meeste arvestuses I koht Kermo Randmäe ja Henry Räppo (mõlemad Küberkaitse üksus), II koht Mark Abner ja Eduard Golovljov (mõlemad Küberkaitse üksus), III koht Robert-Klen Mõistus ja Enar Mustonen (mõlemad Küberkaitse üksus).
Korraldajal on heameel tõdeda, et üritus läks igati korda ja ilmataat oli vaatamata sügisele võistlejate suhtes armuline. Kõigile võistlejatele suur aitäh kaasa löömast. Siinkohal ei saa tänamata jätta ka oma tublisid abilisi: Lead, Annelit, Leilit, Mariellat ja Vellit. Järgmisel aastal uuesti ja uutel radadel.

Võistluste korraldaja ja peakohtunik Janek Levin