Teksti suurus:
A A A

Viru maleva maakaitsekompanii liikmed kordasid üle TCCC tarkused

13.03.2024
Läinud nädalavahetuse pühapäeval 10. märtsil, toimusid Tapal Viru maleva maakaitsekompanii meditsiiniteemaline väljaõppepäev. Tegemist on mitmeetapilise õppusega, kus nädalaid tagasi esimesel kokkusaamisel korrati kiirelt üle põhitõed ja koos Noorte Kotkaste Viru maleva Tapa rühma liikmetega, vaadati üle, mis senisest meeles.

“Seekordsel pühapäevasel väljaõppepäeval alustasime taaskord TCCC (taktikalise lahingkannatanu käsitlemise) teooriast ja liikusime edasi raktiliste harjutusteni,” ütles väljaõppepäeva korraldaja-instruktor, maakaitsekompanii liige Ahti Valdmets. “ Kuna kuu lõpus liigume maastikule, oli praegune väljaõpe väga vajalik, et vahetult enne saaks rahulikus tempos kõik TCCC teemad üle käia, tuvastada ülekordamiset ja lisaharjutamist vajavad teemad, et iga üksikvõitleja saaks need endale enne väljaõppe järgmist etappi, selgeks teha.”
Väljaõppepäevast võttis osa 30 huvilist.

"Suur tänu kõikidele osalistele. Eriline tänu instruktor Ivar Vinkmannile, samuti Marjanne Kroobenile ja Arti Trumanile, kes on meie tegevusi alati toetanud. Väljaõppepäeva korraldamisel aitasid seekord väga tublilt kaasa ka Kodutütarde Viru ringkonna Rakvere rühm "Minionid" kodutütred."

Pilt: erakogu
Galerii avaneb siit