Teksti suurus:
A A A

Viru malev võitis Kaitseliidu meistrivõistlusel õhkrelvadest laskmises III koha

14.02.2023
Viru malev osales läinud nädalavahetusel Kaitseliidu meistrivõistlusel õhkrelvadest laskmises ja saavutas meeskondliku III koha. Võisteldi õhupüstolist ja õhupüssist laskmises, kokku osales võistlusel 14 võistkonda ja mitmeid laskjaid ka individuaalarvestuses. Viru malevlased võitsid oma võistlusklassides 2 medalit ja kolmeteistkümnel korral tuldi kümne parem hulka.

„Palju õnne osalejatele ning suur tänu organiseerijatele, Meelis Kask, Jaanus Raidlo, Olev Lipp, Argo Lepa ja teistele abilistele“, ütles Hannes Reinomägi.

Tulejoonel käis kokku 18 laskjat, kelledest võistkonna arvestusse läks 12: Jaanus Mätas, Heiki Männik (indv), Piret Rehe, Argo Larionov, Kati-Ly Randviir, Jaanus Laidus, Aleksei Osokin (indv), Joonas Kikerpill, Eliise Joonas, Janari Pettai, Pilleriin Vaarik, Meribel Männik (indv), Meelis Kask, Mikk Mets, Siim Mets (indv), Oskar Veetõusme (indv), Nikita Abašin (indv), Desiree-Laureen Reinmets.

Omas võistlusklassis parima tulemuse tegi Kati-Ly Randviir AP40 (40 lasku õhupüstolist), kes saavutas I koha ja Mikk Mets AR20 (20 lasku õhupüssist), kes saavutas II koha.

Koondtulemused on näha siit: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1rzmnrLBZ-DWhbIaHFjn17F2pwmtDLe05/edit#gid=1774947707