Teksti suurus:
A A A

Viru malev võistles tublilt Kaitseliidu meistrivõistlustel laskmises

18.06.2022
Viru malev võistles tublilt Kaitseliidu meistrivõistlustel laskmises ja eriti hea tulemus, võrreldes eelmise aastaga, tehti sportrelvadest laskmises. Võistlused toimusid Kaitseliidu Männiku lasketiirus 11.-12. juunil.

Pühapäeval 11. juunil sportrelvadest laskmises tulid koju kuldmedaliga Jaanus Laidus spordipüstoli harjutuses ning hõbemedaliga Kati-Ly Randviir. Viienda koha sai Ketlin Veia ja kuuenda Jane Sumre. Sportpüssis oli edukaim Pilleriin Vaarik neljanda kohaga, viies Argo Larionov ning kuuendad kohad saavutasid Elise Saar ja Meelis Kask. Kõrge kümnenda tulemuse saavutas Aksel Porroson spordipüssi poiste vanuseklassis. Eha Valdna neljateistkümnes koht sportpüssi harjutuse naiste arvestuses väärib kindlasti ka ära märkimist.

Laupäeval 12. juunil lahingrelvadest laskmises tuli koju hõbemedaliga sõjapüstoli harjutuses Jaanus Mätas. Kuuendale kohale jõudis Eha Valdna 3x10 lasku sõjapüssi harjutuses ja kolmeteistkümnendale kohale 300 meetri harjutuses. Elise Saar oli viimases harjutuses viieteistkümnes. Taivo Eylandt oli üheteistkümnes harjutuses 3x10 ning neljateistkümnes 300m harjutuses. Kaheteiskümnenda koha 3x10 harjutuses hõivas Aleksei Osokin ning sõjapüstoli harjutuses oli ta kolmeteistkümnendal kohal. Naiste sõjapüstoli harjutuses olid Siret Vinkel kolmeteistkümnes ja Õnne-Liisi Viidas neljateistkümnes. Meeste arvestuses on protokollides 86-99 võistlejat, naiste protokollides 30 võistlejat.

Lahingrelvadest laskmises saavutati viies koht seitseteistkümne võistkonna seas. Spordipüstoli harjutuse võistkondlik tulemus andis neljanda koha, kuid spordipüssi kaks puuduvat tulemust langetasid võistkonna selles laskmisdistsipliinis kaheteistkümnendale kohale.

Kokkuvõttes saavutas Viru malev seitsmenda koha, seda Alutaguse, Tallinna, Tartu, Valgamaa, Sakala ja Rapla võistkondade järel. Suur tänu kõigile osalejatele ning vaevanägijatele.