Teksti suurus:
A A A

Viru malev tunnustas parimaid sportlasi

11.01.2019
9.jaanuaril tunnustas Kaitseliidu Viru malev 2018.a parimaid sportlasi. 
. Parimaks sportlikumaks noormeheks valiti suusataja Sergio Deket ning sportlikumaks neiuks samuti suusataja Marit Võhma, kes saavutasid vastavalt 6. ja 5. koha oma vanuseastmes Kaitseliidu suusatamise meistrivõistlustel. Parimaks meessportlaseks valiti laskja Vahur Saaremets. Vahur Saaremets saavutas muuhulgas Eesti Laskurliidu karikale peetud Kaitseliidu karikavõistlustel I koha ning Kaitseliidu meistrivõistlustel III koha. Parimaks naissportlaseks valiti samuti laskja Elise Saar. Elise oli muuhulgas Eesti meistrivõistlustel naisjuuniorite  seas harjutuses 3x40 lasku II kohal ning Eesti noorte meistrivõistlustel harjutusel 3x20 lasku samuti II kohal.
Eriauhinnana tunnustati maleva võrkpallivõistkonda, kes tegi lõppenud aastal maleva ajalugu, kui tuldi esmakordselt Kaitseliidu meistriteks. Võistkonnas mängisid Mehis Täpp, Tõnu Rummo, Margus Ojamets, Markus Puusaar, Mario Kang, Sven Hõbemägi, Evely Press ja Kairi Laubholts.
 
Maleva spordipealiku Sven Hõbemägi sõnul oli lõppev aasta malevale ka tervikuna edukas ja mitmekülgne, kus lisaks ülaltoodud saavutustele tehti häid tulemusi ka nt. jõualadel nagu sangpommisport ning lamades surumine.