Teksti suurus:
A A A

Viru malev kuulutab välja konkursid „Viru maleva aasta kaitseliitlane“ ja „Kaitseliidu Viru maleva aasta sportlane“

14.09.2021
Augustikuus toimunud Viru maleva esindajatekogu koosolekul võeti vastu kaks uut tunnustuskorda. „Tunnustamiskordade abil, soovime märgata ja tunnustada silmapaistvaid Kaitseliidu tegev-, toetaja- või auliikmeid, kes innukalt annavad oma panuse Eesti riigikaitsesse läbi Kaitseliidus tegutsemise ja  tõsta vabatahtlikul initsiatiivil põhineva organisatsiooni arendamise olulisust. Viru malevas on ligi 1000 liiget ja Kaitseliit tervikuna on Eesti kõige suurem vabatahtlikke koondav organisatsioon“, ütles Kirde maakaitseringkonna ja Viru maleva pealik Jaanus Ainsalu.
Konkursi „Viru maleva aasta kaitseliitlane“ kandidaadiks saab olla kaitseliitlane, kelle tegevus organisatsiooni liikmena peab olema teistele eeskujuks. Kandidaat on tegus mistahes Kaitseliidu tegevuses, olgu selleks kas sõjaline väljaõpe või spordivaldkond, kaasarääkimine organisatsiooni töögruppides, osalemine Kaitseliidu noorkotkaste ja kodutütarde tegevuse toetajana või noortejuhina, Kaitseliidu tutvustamine ühiskonnas või muu tegevus, mis toetab Kaitseliidu eesmärkide täitmist. Kandidaadiks ei saa esitata tegevväelast või malevaga tööalaselt lepingulises suhtes olevaid isikuid.

„ Meie malevas on aukohal ka sport, eriti laskesport. Seepärast soovime ligi kuues erinevas kategoorias parimad tegijad ja valdkonda panustajad välja tuua, laskespordi osas veel eraldi ja lisaks võime välja anda ka eritunnustusi“, ütles Jaanus Ainsalu.

Kuna tunnustamiskorrad on uued, palume enne kandidaatide esitamist, kindlasti tutvuda mõlema tunnustusjuhendiga, mille leiate siit: https://viru.kaitseliit.ee/et/blanketid (juhendite nimed: Konkursi „Kaitseliidu VIRU maleva aasta kaitseliitlane“ korraldamise juhend, Konkursi „Kaitseliidu VIRU maleva aasta sportlane“ korraldamise juhend).

Kandidaate saab esitada kuni 15.10.2021 ja e-maili teel elis.tettokaitseliit.ee, küsimuste korral helistada telefonil 7179609.