Teksti suurus:
A A A

Viru malev kutsub virtuaaljooksule

16.10.2020
Jooksuvõistluse „Viru Väle 2020’’ juhend osalejale
 „Viru Väle 2020“ on traditsiooniline Viru maleva aastapäevale pühendatud maastikujooks, kus selgitatakse välja kiireimad paarid maastiku krossijooksus. Eesmärk on propageerida liikumist ja tekitada sportlikku konkurentsi Kaitseliidu, Kaitseväe ja koostööpartnerite hulgas.Olude sunnil (COVID-19) on „Viru Väle 2020“ virtuaaljooksu formaadis.
 
Osalemise aeg ja koht on osalejate vaba valik, kuid peab jääma võistlusperioodi raamidesse, milleks on 23. oktoober kuni 1. november 2020.
 
Kaitseliitlased, kaitseväelased, Naiskodukaitse ja Kaitseliidu noorteorganisatsioonid. Osalema on kutsutud ka jõustruktuuride ja koostööpartnerite esindajad sh Politsei- ja Piirivalveamet, Päästeamet, Vanglateenistus, KOV, ettevõtjad jne.
Võistluskategooriad:
MEHED (vanus 16+)
NAISED (vanus 16+)
POISID (vanus –15)
TÜDRUKUD (vanus –15)
 
Võistlusdistants läbitakse paarilisega. Võib joosta sama distantsi teatejooksuna (enne üks ja siis teine 2 x 3,1 km) või koos 3,1 km. Noorte kategooriate distantsi pikkuseks on 1 km.
Paremusjärjestus selgitatakse välja järgnevalt:
MEHED 1.-3. koht
NAISED 1.-3. koht
POISID 1.-3. koht
TÜDRUKUD 1.-3. kohtAutasustamine toimub Viru maleva aastapäeva üritusel 7. novembril 2020
 
Ajavõtt ja protestid
Ajavõtuks/distantsi mõõtmiseks tuleb kasutada GPSiga spordikella või vastavat nutitelefoni rakendust.
Mõlema jooksja tulemus tuleb korraga pildistada nii, et sellel oleks selgelt loetav kuupäev, läbitud distants ja selle läbimise aeg. Foto (fail formaat soovitavalt JPG või PNG) koos osalejate andmetega (ees- ja perekonnanimi, vanus, mobiili number, organisatsioon) tuleb saata aadressile eduard.iganuskaitseliit.ee võistluse toimumise perioodi jooksul.Kahe jooksja tulemused liidetakse ning selgitatakse välja kategooriate parimad paarid.
Protestide puhul langetab otsuse korraldusmeeskond ja see edasikaebamisele ei kuulu. 
Muu infoSoovitame marsruudi valikul arvestada enda ohutusega ja vajadusel kasutada helkurvesti. Iga osaleja vastutab oma tervisliku seisundi ja ohutuse eest ise.
 
Täiendav info:
Eduard Iganus
+372 57 703 282
(lühi: 59602)
eduard.iganuskaitseliit.ee