Teksti suurus:
A A A

Viru malev korraldab oktoobrikuus jooksuvõistluse "Viru väle", stardipauk kõlab 4. oktoober

04.10.2021
Jooksuvõistlus „Viru Väle 2021“ on traditsiooniline Viru maleva aastapäevale pühendatud jooksuvõistlus, kus selgitatakse välja kiireimad paarid jooksudistantsil. Eesmärk on propageerida liikumist ja tekitada sportlikku konkurentsi Kaitseliidu, Kaitseväe ja koostööpartnerite hulgas. Stardipauk virtuaaljooksule antakse 4. oktoobril ja koos oma paarilisega, saab joosta kuni kuu lõpuni
Jooksuvõistluse ’’Viru Väle 2021’’ juhend osalejale
 
„Viru Väle 2021“ on traditsiooniline Viru maleva aastapäevale pühendatud jooksuvõistlus, kus selgitatakse välja kiireimad paarid jooksudistantsil. Eesmärk on propageerida liikumist ja tekitada sportlikku konkurentsi Kaitseliidu, Kaitseväe ja koostööpartnerite hulgas.Olude sunnil on „Viru Väle 2021“ virtuaaljooksu formaadis.
 
 Võistluse toimumise koht ja perioodOsalemise aeg ja koht on osalejate vaba valik, kuid peab jääma võistlusperioodi raamidesse, milleks on 4. oktoober kuni 31. oktoober 2021.
 
 OsalejadKaitseliitlased, kaitseväelased, Naiskodukaitse ja Kaitseliidu noorteorganisatsioonid. Osalema on kutsutud ka jõustruktuuride ja koostööpartnerite esindajad sh Politsei- ja Piirivalveamet, Päästeamet, Vanglateenistus, KOV, ettevõtjad jne.
Võistluskategooriad:
MEHED (vanus 16+)
NAISED (vanus 16+)
POISID (vanus –15)
TÜDRUKUD (vanus –15)
SEGAPAARID (N+M, vanus 16+)
SEGAPAARID (T+P, vanus -15)
 
 Tulemuste arvestamineVõistlusdistants läbitakse paarilisega. Võib joosta sama distantsi teatejooksuna (enne üks ja siis teine 2 x 3,2 km) või koos 3,2 km. Noorte kategooriate distantsi pikkuseks on 1 km.
Paremusjärjestus selgitatakse välja järgnevalt:
MEHED 1.-3. koht
NAISED 1.-3. koht
POISID 1.-3. koht
TÜDRUKUD 1.-3. koht
SEGAPAARID (N+M) 1.-3. koht
SEGAPAARID (T+P) 1.-3. kohtAutasustamine toimub 27. novembril 2021 Lääne-Virumaal Tamsalu Kultuurikeskuses toimuval Viru maleva aastapäeva üritusel
 
Ajavõtt ja protestid
Ajavõtuks/distantsi mõõtmiseks tuleb kasutada GPSiga spordikella või vastavat nutitelefoni rakendust.
Mõlema jooksja tulemus tuleb korraga pildistada nii, et sellel oleks selgelt loetav kuupäev, läbitud distants ja selle läbimise aeg. Foto (fail formaat soovitavalt JPG või PNG) koos osalejate andmetega (ees- ja perekonnanimi, vanus, mobiili number, organisatsioon) tuleb saata aadressile janek.levin.vkaitseliit.ee võistluse toimumise perioodi jooksul, kuid hiljemalt 02.11.2021Kahe jooksja tulemused liidetakse ning selgitatakse välja kategooriate parimad paarid.

Protestide puhul langetab otsuse korraldusmeeskond ja see edasikaebamisele ei kuulu. 
Muu infoSoovitame marsruudi valikul arvestada enda ohutusega ja vajadusel kasutada helkurvesti. Iga osaleja vastutab oma tervisliku seisundi ja ohutuse eest ise.
  
Täiendav info:
Janek Levin
+372 53 82 3245
(lühi: 59615)
janek.levin.vkaitseliit.ee