Teksti suurus:
A A A

Viru kaitseliitlased võitsid ka teisel Muhu Karikal võistkondliku esikoha

27.10.2014
Laupäeval 25 oktoobril toimunud Saaremaa Maleva ja Long Range Shooting Club koostöös organiseeritud laskevõistlusel Muhu Karikas 2014  võitis võistkondliku esikoha Viru Maleva võistkond koosseisus Rain Sepping ja Vahur Saaremets täpsusküttidena lahtise sihikuga sõjapüssidest ning Ando Larionov snaiprina optilise sihikuga relvast.
Lahtise sihikuga lasti 200 kuni 500 meetri distantsilt ja snaiprid 300 kuni 700 meetrilt. Eelmisel aastal esimeseks tulnud Peeter Pops, Hannes Reinomägi ja Sander Gutmann võistkonnana  seekord kolme hulka ei pääsenud. Individuaalselt saavutas Rain Sepping oma võistlusklassis teise koha ning võitis ka võistlusklassi pikima distantsi võitja eriauhinna.
Kolm meie maleva laskurit osales ka kõige pikema 300 kuni 1000 meetri distantsilt laskmise harjutuses ja Ahti Parv võitjana ning Steve Kümnik pikima distantsi eriauhinna võitjana  olid auhinnasaajate seas.
Kõigi meie võistlejate arvates oli eeltöö ja võistluse korraldus väga kõrgel tasemel ning ööbimine ja kogu vastuvõtt kaitseliitlaslikult soe ja parimaid tulemusi soosiv.  Hannes Reinomägi    
Teavituspealik