Teksti suurus:
A A A

Piirikaitsjad said koolitust kiirreageerijatelt

30.04.2024
Kaitseliidu piirikaitse malevkonna liikmed said nädalavahetusel 27.-28. aprillil toimunud väljaõppenädalavahetusel väga vajaliku koolituse Politsei- ja Piirivalveameti Ida prefektuuri operatiivbüroolt. Koolitusel keskenduti turvataktika omandamisele, mille sisuks oli isikute ja sõidukite kontroll.
 „Väljaõpe on vajalik selleks, et piirikaitsjad saaksid vajadusel ametiabi korras toetada Ida prefektuuri tugevdatud piirivalvamisel oma jõududega,“ ütles Kaitseliidu piirikaitse malevkonna pealik nooremleitnant Ergo Soosaar.

Instuktoriteks olid Politsei- ja Piirivalveameti Ida prefektuuri operatiivbüroo kiirreageerijad, kellel on suur kogemus sarnaste situatsioonide lahendamisel ka vahetult riigipiiriga piirnevatel aladel.

 „Täname Ida prefektuuri operatiivbüroo instruktoreid, kes toetasid seekord ja toetavad edaspidigi meie väljaõpet. Ja kuigi uusi võitlejaid liitub Kaitseliidu piirikaitse malevkonnaga järjepidevalt, on uued huvilised, kes soovivad piirikaitsesse panustada, väga teretulnud meie ridadesse! Koos on riigipiir kaitstud.“

Pildi autor: Ergo Soosaar