Teksti suurus:
A A A

Kaitseliidu karikavõistlustel saalihokis Viru malevale III koht

04.12.2023
Täna, 26. novembril toimusid Raplas Sadolini Spordihoones Kaitseliidu karikavõistlused saalihokis. Kui eelmisel aastal Viru malev võitis karika, alistades kõik vastased, siis tänavu olid turiiri eel vastasmeeskonnad oma ridu väga tugevalt täiendanud. Eelmise aasta esikolmik jäi ka seekord samaks, vahetati vaid kohad. Kaheksaliikmeline Viru maleva saalihokikoondis sai kokkuvõttes pronksi, omades vastasvõistkondadest viis korda vähem vahetusmängijad, kuid virukate mänguindu see pisiasi ei seganud.

Et järgmisel aastal karikas võita, kutsub Viru maleva saalihokikoondis maleva liikmeid ülesse nendega liituma ja treeningutele tulema: “nii on meil võimalus taas karikas koju tuua ja uusi innukaid saalohokisemusid on meil alati vaja”. Tänavuse karika võitis Kaitseliidu Rapla malev, hõbeda teenis Team Kaitsevägi.

Suur tänu mängivale Viru maleva saalihokikoondise treeneri Argo Raudsepale, Aare Palmsalule asjaajamise eest, kõikidele mängijatele maleva esindamise ja Viru malevale toetuse eest. Viru maleva saalihokikoondise MVP-ks (kõige väärtuslikumaks mängijaks) valiti väravavaht Risto Kruusmann.