Teksti suurus:
A A A

Isadepäev Rakveres 2022 toob Rakverre militaarset silmailu ja erinevaid käelisi tegevusi kogu perele

01.11.2022
13. novembril toimub Rakvere Spordikeskuses ja selle ümbruses kogupereüritus „Isadepäev Rakveres 2022“. Ürituse peakorraldajaks on tänavu Kaitseliidu Viru malev ja Rakvere Spordikeskus. Viimati toimus sarnane üritus Rakveres 2019. aastal, mil peakorraldajaks oli Eesti Kaitsevägi.

Isadepäevast võtavad seekord peale korraldajate osa ka Politsei- ja Piirivalveamet, Päästeamet, 1. jalaväbrigaad ja liitlased Battlegroup Estonia, kes toovad Rakvere Spordikeskuse parklaalale ja Kastani tänavale rasketehnikat ja muud põnevat.

Spordikeskuse hoones korraldavad erinevaid temaatilisi töötubasid Noorte Kotkaste Viru malev, Kodutütarde Viru ringkond, Punane Rist, Rakvere Avatud Noortekeskus, Jeld-Wen Eesti AS, Loomepisik, Loovuskeskus, Athena Maja Huvikool, JJ-Street Tantsukool jt. Samuti jätkub tegevusi ka spordikeskuse staadionipoolses osas. Kehakinnituseks pakuvad suppi ja pannkooke Naiskodukaitse Viru ringkonna naiskodukaitsjad ning Kodutütarde Viru ringkonna noored.

Liiklus on 13. novembril seoses isadepäeva korraldamisega Rakvere Spordikeskuse ümbruses ajutiselt ümberkorraldatud. Spordikeskuse poolne Kastani pst lõik on suletud 13. novembril alates 08.00 kuni 19.00ni, samuti ei saa liigelda spordikeskuse ja staadioni ääres Spordi tänava lõigul. Palume mõistvat suhtumist ja soovitame spordikeskuseni liikuda sel päeval jala, parkidaes auto eelnevalt kesklinna lähistele.

Kõik tegevused on isadepäeval tasuta!

Isadepäeva tegevusi toetavad Kaitseliit ja OG Elektra AS.