Teksti suurus:
A A A

Diplomaat ja endine Moldova suursaadik Eestis Victor Guzun liitus Viru malevaga

09.07.2022
Kaitseliiduga on liitunud või liitumas järjest rohkem tublisid mehi ja naisi, sh ka endisi ja praeguseid omavalitsusjuhte. Tänavu juunikuus liitus aga Viru malevaga, diplomaat ja endine Moldova suursaadik Eestis, Victor Guzun.

Victor Guzunil, kes on Euroopa. Eesti ja Lääne-Virumaa patrioot, avaneb nüüd läbi Kirde maakaitseringkonna Viru maleva väga hea võimalus panustada oma teadmiste ja kogemustega Eesti laiapindsesse riigikaitsesse. Victor Guzunile on omistatud Maarjamaa Risti I klassi teenetemärk eriliste teenete eest Eesti Vabariigi ees jaLääne-Virumaa kõrgeim autasu, hõbedane vapimärk panuse eest maakonna kultuuri ja majanduse arengusse.

Sven Hõbemägi, kes on Lääne-Virumaa Omavalitsuste tegevjuht ja Viru malevas vabatahlik spordipealik, avaldas head meelt, et Victor on ka suurepärane sportlane, kes on valmis Viru malevat esindama nt saalihoki, lauatennise või mõnel muul spordialal, mida kaitseliitlased aktiivselt viljelevad.

Viru malevas on mitmeid maakonna omavalitsusjuhte, ühtedena viimastest liitus malevaga Tapa vallavolikogu esimees Alari Kirt. Viru maleva uksed on valla aga kõikide jaoks, kel soov panustada riigikaitsesse, olenemata erialast ja oskustest. Seega, tere tulemast, olete oodatud