Teksti suurus:
A A A

Viru maleva võrkpallikoondis tegi hea etteaste meistrivõistlustel

13.03.2017
Laupäeval  11.märtsil  toimusid Tartus Kaitseliidu meistrivõistlused võrkpallis, kus osales kokku  13 võistkonda, nende seas ka Viru malev.
Seekordsed võistlused olid kõige osalejaterohkemad võistluste ajaloos ja teadsime, et tulevad tasavägised mängud. Võistkonnad loositi kokku kolme alagruppi ning loosi tahtel sattusime viiesesse ja raskesse alagruppi koos eelmise aasta meistri Valgaga ning tulevase võitja Sakalaga, samuti olid meie vastasteks Harju ja Saaremaa. Teadsime et kõik võistkonnad on siin tugevad ja palju läheb vaja ka sportlikku õnne ning iga eskimus võib maksta võidu. Edasi sai poolfinaali alagruppide võitjad ning iga alagrupi peale veel üks võistkond geimide vahega. Viru malev läks esimeses mängus kokku Harjumaaga, kuid punkt punkti heitluses pidime tunnistama siiski Harju maleva 2:0 paremust. Siis aga läks meie mäng järjest paremaks, napilt jäime alla punkt punkti heitluses hilisemale võitjale Sakala malevale 2:1 ja edasi võitsime eelmise aasta meistrit Valgat 2:0 ning Saaremaad 2:0.
 
Võistlused võitiski seekord Sakala malev, teine Pärnumaa ja kolmas Võrumaa I võistkond.
 
Viru maleva võrkpallikoondises osalesid: Tõnu Rummo, Egert Tolk, Ingo Õuekallas, Ivory Õuekallas, Sven Hõbemägi, Mehis Täpp, Evely Press, Taisi Tiimus ja Kairi Press.
 
Tänan omaltpoolt kõiki võistkonna liikmeid ning järgmine aasta mängime kindlasti juba veel kõrgemate kohtade peale ja loodame ka natuke sportlikule õnnele, mis seekord olulistel momentidel just otsustavates mängudes meid ei soosinud, kuid tegemist on spordiga ja lisaks tehnilistele oskustele läheb vaja ka õnne.
 
Sven Hõbemägi
spordipealik