Teksti suurus:
A A A

Viru Maleva võistkonnad neljandal ja viiendal kohal

27.10.2015
Muhu Karika laskevõistlusel olid pikimate distantside võitja Indrek Varba kõrval Indrek Loorents teise ja Steve Kümnik kolmanda koha võitjana Viru Maleva laskuritest.
Rain Sepping saavutas seitsmenda koha ning veel kolm kaitseliitlast pakkusid konkurentsi kaasvõistlejatele. Võistkondliku harjutuse võitja Soome võistkonna LRSCE kõrval olid tallinna ja Pärnumaa malevate võistkonnad vastavalt teine ja kolmas ning Viru Maleva võistkonnad neljandal ja viiendal kohal.  Rain Sepping  jäi  esimesena auhinnalisest kohast ilma , olles neljas lahtise sihikuga püsside harjutuses. Samas harjutuses  Aleksei Osokin oli kaheksas ja Peeter Pops üheksandal kohal.  Snaipriharjutuses oli Ando Larionov seitsmendal kohal ning Sander Gutmann kahekümnes.           
 Oli tore võistlus külaliste ja  seitsme maleva parimate laskuritega lahingrelvadest. Väga hästi ette valmistatud ja teostatud korraldus mõnusal päikeselisel sügispäeval andis võistlejatele hea võimaluse oma oskuste realiseerimiseks. Kaitseliitlased oskavad heal tasemel  oma relvi käsitseda.

Hannes Reinomägi
27.10.2015Foto: Tambet Allik
http://www.saartehaal.ee/2015/10/24/galerii-kaitseliidu-saaremaa-maleva-laskevoistlus-muhu-karikas/