Teksti suurus:
A A A

Väljaõpe

  Viru maleva 2018 laskesport         
jrk Nimetus Algus Lõpp  Koht Läbiviia
1 Laskeharjutused 6.01.2018   Rutja Alger Nurk
2 Tapa ükomp. auhinnavõistlus 8.02.2018 . Kadrina Peeter Pops
3 Laskeharjutus 10.02.2018   Rutja Alger Nurk
4 Lasketreening võistkonnale 17.03.2018   Rutja P. Pops 
5 J.Kärneri mälestusvõistlus 01.04.2018   Väluste Peeter Pops
6 PPA Ida Pref. laskevõistlus  1 etapp .2018   Rakvere Aleksei Osokin
7 Laskeharjutus 14.04.2018   Rutja Alger Nurk
8 Lasketreening võistkonnale 14.04.2018   Rutja P. Pops / M.Kask
9 Jüriöö KV 22.04.2018   Männiku Meelis Kask 
10 PPA Ida Pref. laskevõistlus  2  etapp .2018     Aleksei Osokin
11 Lasketreening/ tiiru korrastamine 19.05.2018   Rutja P. Pops / M.Kask
12 Maleva MV lahingurelvadest  27.05.2018   Rutja Ivo Hakmann
13 Lasketreening võistkonnale 3.06.2018   Rutja P. Pops / M.Kask
14 KL KV EL karikale 9.06.2018   Männiku Peeter Pops
15 Laskeharjutused 16.06.2018   Rutja Alger Nurk
16 Püstoli+automaadi taktikaline laskmine    1.07.2018   Rutja Peeter Pops
17 Lasketreening Vilbergide võistluseks 07.07.2018   Rutja Peeter Pops
18 Vendade Vilbergide LV SKY 100m 22.07.2018   Kaiu  Peeter Pops
19 Eesti MV 300m vabapüss 11.08.2018 12.08.2018 Võru Peeter Pops
20 Laskevõistlus Kuldne Kuul  18.08.2018   Rutja Peeter Pops
21 Laskeharjutus 8.09.2018   Rutja Alger Nurk
22 PPA Ida Pref. laskevõistlus  3  etapp .2018     Aleksei Osokin
23 Lasketreening 1.09.2018   Rutja P. Pops / M.Kask
24 KL MV laskmises 8.09.2018   Männiku Peeter Pops
25 Lasketreening Muhu karika võistkonnale 15.09.2018   Rutja P. Pops 
26 Muhu karikas 22.09.2018   Koguva P. Pops  
27 G.Lokotari mälestusvõistlus 6.10.2018   Rutja P.Pops 
28 Malevatevaheline korrespond. V.  15.04.2018 25.10.2018 kohtadel Hannes Reinomägi
29 KJ laskevõistlus         
30 Lasketreening püstol  1.11.2018 20.12.2018 Rakvere Meelis Kask 
31 Kadrina ükomp. Auhinnavõistlus 8.11.2018   Kadrina Sander Gutmann
32 Laskeharjutus  10.11.2018   Rutja Alger  Nurk 

Rutja laskevälja kasutamine mai 2018.a 
 
Kuu-päev Kellaaeg Organisatsioon Kasutamise eesmärk Kasutaja (vastutav)
1 24 h Õhutõrje Taktika ja laskmine Jan Liister58848478 / 58633
2 24 h Õhutõrje Taktika ja laskmine Jan Liister58848478 / 58633
3 24 h Õhutõrje Taktika ja laskmine Jan Liister58848478 / 58633
4 24 h Õhutõrje Taktika ja laskmine Jan Liister58848478 / 58633
5        
6        
7        
8        
9        
10        
11        
12        
13        
14        
15 09:00-19:00 PPA Laskmine Aivar Zarubin 53008184
16 09:00-22:00 MP Laskmine Roman Kozurov
17 09:00-22:00 MP Laskmine Roman Kozurov
18 09:00-22:=0 MP Laskmine Roman Kozurov
19        
19 09.00 - 15:00 Viru malev Lasketreening / Rutja tiiru korrastamine P.Pops
20        
21        
22        
23        
24        
25        
         
27 9.00 -17:01 Viru malev Maleva MV  P.Pops
27 18:00 Viru maleva NK Rakvere rühma rühmalaager S.Kikerpuu
28 00:00-24:00 Viru maleva NK Rakvere rühma rühmalaager S.Kikerpuu
29        
30        
31