Teksti suurus:
A A A

Väljaõpe


    Viru maleva 2017 laskesport 
    Nimetus                                         Algus                 Lõpp         Koht                           Läbiviia
1. Laskeharjutused                            07.01.2017                         Rutja                          Alger Nurk    
2. Tapa ükomp. auhinnavõistlus        08.02.2017                        Kadrina                       Peeter Pops
3. Lasketreening võistkonnale          18.03.2017                         Rutja                           P. Pops / M.Kask 
4. J.Kärneri mälestusvõistlus            25.03 - 26.03.2017             Väluste                       Peeter Pops 
5. PPA Ida Pref. laskevõistlus  1      02.05.2017                           Rakvere                     Aleksei Osokin
6. Talveots
7. Lasketreening võistkonnale          15.04.2017                         Rutja                          P. Pops / M.Kask               
8. Jüriöö KV                                      23.04.2017                         Männiku                     Meelis Kask
9. PPA Ida Pref. laskevõistlus  2       29.08.2017                                                           Aleksei Osokin
10. Lasketreening                             21.05.2017                         Rutja                          P. Pops / M.Kask            
11. Maleva MV lahingurelvadest      28.05.2017                         Rutja                          Ivo Hakman
12. Lasketreening võistkonnale        04.06.2017                         Rutja                          P. Pops / M.Kask 
13. KL KV EL karikale                       10.06.2017                        Männiku                     Peeter Pops
14. Vendade Vilbergide LV SKY 100m 15.06.2017                    Kaiu                           Peeter Pops 
15. Eesti MV 300m vabapüss       14.07- 15.07.2017                 Männiku                     Peeter Pops 
16. Püstoli+automaadi taktikaline laskmine 02.07.2017             Rutja                         Peeter Pops
17.Lasketreening võistkonnale                   22.07.2017                Rutja                        Peeter Pops
18. Laskeharjutused                      12.08.2017                            Rutja                         Alger Nurk
19. Laskevõistlus Kuldne Kuul       17.09.2017                            Rutja                         Peeter Pops
20. Eesti MV 300m  3x20               01.09.- 02.09.2017               Männiku                    Peeter Pops
21. PPA Ida Pref. laskevõistlus 3   07.11.2017                                                            Aleksei Osokin
22. Lasketreening                           02.09.- 03.09.2017               Rutja                        P. Pops / M.Kask    
23. KL MV laskmises                      09.09.2017                           Männiku                   Peeter Pops   
24. Lasketreening                           17.09.2017                           Rutja                        P. Pops / M.Kask
25. Muhu karikas                             30.09.2017                          Koguva                     P. Pops  
26. G.Lokotari mälestusvõistlus       07.10.2017                         Rutja                        P.Pops  
27. Malevatevaheline korrespond. V. 15.04.- 25.10.2017                                      Hannes Reinomägi
28. Lasketreening püstol                    01.11.- 20.12.2017           Rakvere                   Meelis Kask
29. Kadrina ükomp. Auhinnavõistlus  22.11.2017                      Kadrina                    Sander Gutmann

 
RUTJA laskevälja kasutamine detsember 2017    
Kasutamine vastavalt harjutusvälja kasutamise eeskirjale  
Kuu-päev Kellaaeg Organisatsioon Kasutamise eesmärk Kasutaja (vastutav)
1        
2        
3        
4 08:00-18:00 1JVBr Tagalapataljon  Laskmine Oskar Kivisiv 53495299
5 08:00-18:01 1JVBr Tagalapataljon  Laskmine Oskar Kivisiv 53495300
6 08:00-18:02 1JVBr Tagalapataljon  Laskmine Oskar Kivisiv 53495301
7 08:00-18:03 1JVBr Tagalapataljon  Laskmine Oskar Kivisiv 53495302
8 08:00-18:04 1JVBr Tagalapataljon  Laskmine Oskar Kivisiv 53495303
9        
10        
11        
12        
13 08:00-15:00 Viru Malev Laskmine Nurk 
14        
15        
16        
17        
18        
19        
20 08:00-15:00 Viru Malev Laskmine Nurk 
21        
22        
23        
24        
25        
26        
27 08:00-15:00 Viru Malev Laskmine Nurk 
28        
29        
30        
31