Teksti suurus:
A A A

​Valime aasta tublimaid kaitseliitlasi ja naiskodukaitsjaid

30.09.2019
Hea meel on teatada, et taas on alanud konkurss „Aasta kaitseliitlane“ ja „Aasta naiskodukaitsja“, millega tunnustatakse silmapaistvaid kaitseliitlasi ja naiskodukaitsjaid.
Konkursi põhieesmärgiks on vabatahtlikul initsiatiivil põhineva organisatsiooni arendamise olulisuse esiletõstmine. Meil on väga palju liikmeid, kes innukalt annavad oma panuse Eesti riigikaitsesse läbi Kaitseliidus ja Naiskodukaitses tegutsemise.
 
Konkursile saavad kandidaate esitada kõik Kaitseliidu ja Naiskodukaitse liikmed ja töötajad. Osalemiseks peavad olema täidetud järgmised eeldused: kandidaat peab olema olnud vähemalt kolm aastat vabatahtlik liige, olema oma tegevusega teistele eeskujuks ja tema panus peab olema Kaitseliidu arengusse märkimisväärne. Konkursile ei saa esitada Kaitseliiduga töösuhtes olevaid isikuid (va valveteenust osutavad isikud).
 
Kandidaadid "Aasta kaitseliitlase" ja "Aasta naiskodukaitsja" tiitlile palume esitada vastavalt konkursi juhendile. Ettepanekud koos vajaliku dokumentatsiooniga esitada Viru maleva personalispetsialistile raina.reimerkaitseliit.ee hiljemalt 28. oktoobriks 2019.
 
Aasta kaitseliitlase ja naiskodukaitsja väljakuulutamine ning väärikate rändauhindade, naiskodukaitsjat ja kaitseliitlast kujutavate pronkskujude kätteandmine uutele tiitliomanikele toimub pidulikult 2019. a jaanuaris.

Märkame tublimaid!

Juhendid leiad siit: 
http://www.kaitseliit.ee/et/valime-aasta-tublimaid-kaitseliitlasi-ja-naiskodukaitsjaid-17044