Teksti suurus:
A A A

Kaitseväe 2016. a kindral Johan Laidoneri XVII Olümpiateatejooksus

12.09.2016
29.septembril toimub Viimsi mõisas kaitseväe 2016.a meistrivõistlused kindral Johan Laidoneri XVII Olümpiateatejooksus, mis on ellukutsutud kindral Johan Laidoneri mälestuseks ja looma olümpia-aatele pühendatud vaimset sidet kunagiste ja tänaste põlvede vahel ning võisteldes panna proovile oma sportlik visadus ja tahtejõud ning selgitada välja parim kaitseväe võistkond.
 
Võistlusalad- ja tingimused:           
 1. < > on võistkonna suurus kaheksast võistlejat, võistlusmaa pikkus on ca 6 kilomeetrit, joostakse 4 ringi. Üks ring on jagatud kaheks etapiks, mõlemad etapid ca 750 meetrit.Segavõistkondade arvestuses koosneb võistkond kuuest liikmest. Võistkonna liikmeteks on meesveteranid (sünniaasta 1981 ja varem) ja kaks naisvõistlejat (jooksevad esimese ja kuuenda vahetuse). Võistlusmaa pikkus on ca 4,5 kilomeetrit, joostakse 3 ringi. Üks ring on jagatud kaheks etapiks, mõlemad etapid ca 750 meetrit.
  Tulemuste arvestus: vastavalt jooksu tulemustele oma võistlusgrupis. Üksuste/asutuste vaheline paremusjärjestus selgitatakse kahe võistlusgrupi (üldarvestus ja segavõistkondade arvestus) kohapunktide summa alusel. Kahe või rohkema üksuse võrdse punktisumma korral saab määravaks üldarvestuse parem koht.
   
  Ajakava:   13:30–14:00 võistkondade nimeline registreerimine
  14:30 võistluste avamine
  15:00 võistluste start
  16:00 autasustamine
  Tuginedes sellele, kutsun malevlasi üles ennast registreeruma Viru maleva võistkonda, et anda oma panus kindral Laidonäri auks ning esindada malevat.
   
  Palun anda oma osalemissoovist teada hiljemalt 21.septembriks kella 12.00-ks aadressile sven.hobemagikaitseliit.ee,  lisades oma nimele ka auastme (kui on) ja sünniaasta.
   
  NB! Vastavalt registreerumisele, saame vaadata, kas võistkond on komplekteeritud ja saame osaleda või mitte ning kas saame välja panna ka segavõistkonna. Sellest annan registreerunutele teada!
   
   
  Sven Hõbemägi
  Viru malev
  spordipealik