Teksti suurus:
A A A

Kaitseliit kuulutab välja avaliku enampakkumise

15.10.2018
Rendile anda hoone ja kinnistu asukohaga Pikk tn 18, Tapa linn. 
Rendile anda hoone ja kinnistu asukohaga Pikk tn 18, Tapa linn (katastritunnus 79101:011:0011), kinnistu pindala 928 m², krundi sihtotstarve riigikaitsemaa 100%. Kinnistul asuval hoonel on kaks korrust ja osa hoone all paiknev kelder. Rendisumma arvestamise aluseks on hoone kasulik pindala ehk 654,3 m². 
 
Vara antakse rendilepingu alusel kasutamiseks kümneks aastaks. Rendi suurus on vähemalt 2,0 (kaks) EUR ruutmeetri kohta (käibemaksu ei lisandu) kalendrikuus, elektrienergia eest tasumine toimub olemasoleva paikneva arvesti alusel, vee- ja kanalisatsiooni tarbimise eest tasub rentnik otse teenusepakkujale. 
Hoones puudub küte, millest tulenevalt lisandub rentnikule investeerimiskulu, mille maksumus koos tasuvusanalüüsiga tuleb esitada koos enampakkumuse dokumentidega. 

Pakkumise esitaja äriidee ja tegevus ei tohi kahjustada Kaitseliidu mainet ning ei tohi minna vastuollu Kaitseliidule erinevate seadustega pandud ülesannetega. Kinnistut ei rendita EMTAK klassifikaatori alusel jagu 92 „Hasartmängude ja kihlvedude korraldamine“ tegevusalal registreeritud ettevõttele. 
 
Olulisemad rendile andmise tingimused, lisainfo ning enampakkumise tingimused ja kord: 
https://www.ametlikudteadaanded.ee/ee/Kaitseliit/riigivara/riigivara-enampakkumine/2018/10/15/1366063