Teksti suurus:
A A A

Kaitseliidu suundorienteerumise lahtised võsitlused 2016

21.06.2016
10.juulil toimuvad Tartu maakonnas Kaitseliidu 2016. a lahtised võistlused suundorienteerumises.
Head Viru malevlased!
 
10.juulil toimuvad Tartu maakonnas (võistluste toimumise täpne koht antakse teada hiljemalt 04.07) Kaitseliidu 2016. a lahtised võistlused suundorienteerumises, mille eesmärgiks on selgitada välja Kaitseliidu parimad suundorienteerujad ja populariseerida orienteerumissporti kaitseliidus, süvendada Kaitseliidu traditsioonilise spordiürituse kandepinda malevates. Samuti tähistada orienteerumisspordi 90. aastapäeva Eestis, mille üks algatajaid oli Kaitseliit.
 
Seoses sellega kutsun kõiki maleva liikmeid esindama Viru malevat ja teada anda mulle oma osalemissoovist hiljemalt 30.06 aadressile sven.hobemagikaitseliit.ee, märkides ära oma nime, eesnime ja võistlusklassi/sünniaasta. Võistlused on individuaal-võistkondlikud ja igast vanuseklassist on õigus välja panna 3 võistlejat (poiste ja tüdrukute arvestuses P14 ja T14 osavõtjad Kaitseliidu võistkondlikku arvestusse ei lähe).
 
Võistlusklassid:
Mehed                        P14; M21; M40; M50
Naised                        T14; N21; N35; N45
 
Malev tagab võistlustele ühise transpordi!
 
Sven Hõbemägi
Viru malev
spordipealik
 
LISAINFO:
 
Võistluse arvestus
Kaitseliidu arvestuse  võtavad osa Kaitseliidu peastaap, malevad ja kool kuni 18 –liikmeliste võistkondadega, igast vanuseklassist on õigus välja panna 3 võistlejat (poiste ja tüdrukute arvestuses P14 ja T14 osavõtjad Kaitseliidu võistkondlikku arvestusse ei lähe) võistlused on individuaal-võistkondlikud.
Rada võib erineda võistlusklasside vahel, märkesüsteem SI, vanemas vanuseklassides, poiste ja tüdrukute klassis on raja pikkus lühem
 
 
AJAKAVA:
 
30. juuni          eelregistreerimise lõpp
04.juuli            orienteerumise raja asukoha täpsustumine (võistluspaiga asukohast teavitatakse võistkonna esindajat)
10. juuli hiljemalt 09:00 võistkondade saabumine võistluspaika
09:30               võistluse avamine
10:00               võistluse start, 1 minutiliste intervallidega loosijärjekorra alusel (korraldab OK Ilves) Erinevad vanuseklassid võivad startida koos
 
 
12:00-16:00  pesemine
14:00            finiši sulgemine
15:00            rivistus-autasustamistseremoonia (kohapeal)
 
NB! Ajagraafik võib muutuda sõltuvalt registreerunute hulgast ja võistluse käigust.
 
PAREMUSJÄRJESTUSE  SELGITAMINE:
 
Kaitseliidu võistkondlikus arvestuses konkureerivad võistkonnad millesse võivad kuuluda nii kaitseliidus tegevteenistuses olevad tegevväelased, töötajad, kaitseliitlased ja naiskodukaitsjad. Võistlusklasside rajad ja kontrollpunktid võivad erineda. Selgitatakse välja individuaalne paremusjärjestus kõikide võistlusklasside arvestuses ja malevate võistkondade arvestuses. Individuaalses arvestuses võidab võistleja, kes läbib etteantud raja kõik KP-d (kontrollpunktid õiges järjekorras) kiireima ajaga.
 
Võistkondlik paremusjärjestus  selgitatakse võistkonna liikmete poolt oma võistlusklassis teenitud individuaalsete punktide liitmise teel:
 
 
KOHAPUNKTIDE ARVESTUS:
1. koht            20 p
2. koht            18 p
3. koht            16 p
4. koht            14 p
5. koht            12 p
6. koht            10 p
7. koht              9 p
8. koht              8 p
9. koht              7 p
10. koht            6 p
11. koht            5 p
12. koht            4 p
13. koht            3 p
14. koht            2 p
15. koht            1 p
 jne.                   1 p
 
PROTESTID
Kõik protestid esitatakse vahetult peale võistluse lõppu
Protestikomisjoni kuuluvad võistluse peakohtunik  ja OK Ilvese poolne esindaja
 
 
AUTASUSTAMINE:
individuaalses arvestuses autasustatakse kolme parimat (kiiremat) võistlejat üldarvestuses ja Kaitseliidu arvestuses kõigis võistlusklassides diplomi ja meenega,
kolme parimat Kaitseliidu võistkonda üldarvestuses autasustatakse karikate ja diplomitega, rändkarikaga autasustatakse parimat Kaitseliidu võistkonda.
 
SOOVITUS:
 
võta kaasa kompass, SI pulk (olemasolul), varuriided (juhuks, kui pead veidi kauem oma stardijärjekorda ootama) ja pesemisvahendid samuti joogivesi.