Teksti suurus:
A A A

Kadrina kaitseliitlased jätsid võidu koju

14.11.2014
Kadrina üksikkompanii 4. auhinnavõistluse võitis Kadrina kompanii Vohnja rühma võistkond
Kaks täisvõistkonda ja neli peaaegu komplekteerunud võistkonda sai kokku kolmapäeva õhtul Kadrina sisetiiru kogunenud laskuritest ja lisaks  veel mitmed individuaalvõistlejad. Lasti sportpüstolist 10 võistluslasku ja sportpüssist 3 x 10 lasku kolmest asendist. Et viimane oma raskusastmelt ei jää alla sõjapüssi samasugusest klassiharjutusest, näitasid tulemused ja ehk kaudselt ka osalejate tagasihoidlikum arv eelnenud võistlustest. Tulemuste arvestust peeti laskurite ja küttide seas eraldi ning taseme vahe on selgelt eristatav – kütid kannavad teenitult oma kullakarva Kaitseliidu klassimärke.
Harjutuse 3x10 lasku võitis küttide seas Aleksei Osokin, Sander Gutmanni ja Hannes Reinomägi ees ning laskuritest oli parim Janno Õsso külalisvõistlejana ÕV Kellavere RP –st Lembit Kerovi ja Joonas Kikerpilli ees.
Spordipüstoli harjutuse kaks esimest olid vastavalt samad küttide seas ning kolmandaks jõudis Vahur Saaremets. Laskurite seas võitis Lembit Kerov Joonas Kikerpilli ja Etko Vahenõmme ees. Võistkondliku teise koha võitsid Tapa rühma laskurid ja kolmanda koha Kadrina rühma laskurid.
Kadrina tiiru instruktori Ants Gruno ja üksikkompanii korraldusmeeskonna hea töö andsid osalejatele suurepärase võimaluse kontrollida oma oskusi ja ettevalmistust lahingrelvadest laskmiseks.

Hannes Reinomägi