Teksti suurus:
A A A

Gustav Lokotari mälestusvõistluse tulemused

09.10.2017
2017 aastal kaheksandat korda toimunud Gustav Lokotari mälestusvõistluse tulemused andsid rändauhinna omamise õiguse aastaks Rapla malevale.
Lisaks ka individuaalsed võitjad on Raplast - SKY –st laskmises  Valdu Reinaas  ja relvastuses olevatest sõjapüssidest Anti Grünberg.
 Võistkondlikult teise koha võitsid Tallinna maleva laskurid ning individuaalse teise koha SKY arvestuses Elmet Orasson ja Matti Kanep sõjapüssiarvestuses.
Kolmanda koha saavutasid Viru maleva kaitseliitlased, individuaalselt ka Peeter Pops SKY arvestuses ja teise koha Aleksei Osokin sõjapüssist laskmises.
Malevasiseses võistkondlikus arvestuses omandas karika Tapa malevkonna võistkond, jättes seljataha Kadrina üksikkompanii ja NKK Viru ringkonna võistkonnad.
Vihmavaba hommikupoolik võimaldas Viru maleva Rutja lasketiirus üle mitme aasta nautida pabermärklehtede „võlu“ ja peaaegu pilvitut taevast peakohal. Meie NKK tehtud ja lõunaks Maire Laht`i poolt jagatud soe supp ja kuum kohv sobiva suupistega lisasid kindlasti võistluse lõpetamisel naeratavatele nägudele jumet.
Tänud kõigile osalejatele aitamaks jäädvustada Eesti laskespordikuulsuse Gustav Lokotari vägitegusid ja kõigile korraldajatele asjaliku ning toreda sportliku elamuse eest.
 
Hannes Reinomägi
Viru maleva teavituspealik.