Teksti suurus:
A A A

28-30.11. 2014 toimus Rakvere rühma kodutütarde laager

10.12.2014
RÕÕM ON VÄIKESTES ASJADES

 
28 -30.11. 2014 toimus Rakvere rühma kodutütarde laager. Selle laagri korraldasid ja mõtlesid välja tüdrukud ise. Laagris oli 15 kodutütart.

 
Teiseks laagripäevaks oli ka välja mõeldud külastus Virumaa loomade varjupaika, Rakveres. Varjupaiga poole hakati liikuma peale hommikusööki. Kõik olid kaasa võtnud konserve, krõbinaid kui ka mänguasju nii kiisudele, kui ka kutsudele. Lisaks tegi ka omapoolse kingituse  varjupaigale Kroonikeskuse loomapood Bosse.  Varjupaigas võttis meid vastu juhataja Kalle Rattasepp , kes rääkis meile varjupaigast.
Varjupaigas oli kokku 14 koera, nendest kolm kutsikat, kes loomulikult väga suurt elevust ja rõõmu tekitasid. Kellel oli soov, sai ka koertega jalutamas käia. Aga vahepeal tekkis küsimus, et kas tüdruk jalutab koera või vastupidi Kiisusid kahjuks ei näinud. Kuna talvine aeg, siis väga palju seal midagi aidata ei saanud. Aga koertega tegeleda küll.
Koerad olid rõõmsad, et nendega jalutama ja mängima tuldi. Lapsed olid õnnelikud, et kellelegi rõõmu said valmistada. Vahest on vaja vaid üht väikest asja või hetke, et kellegi päeva rõõmsamaks muuta.


Anneli Leht